Főbb előnyök
- 8800 mAh kapacitás - többszöri töltést biztosít okostelefonok és táblagépek számára
- Két USB kimenet - egyszerre két készülék töltése egyidejűleg
- Beépített LED lámpa - praktikus világítás sötétben és vészhelyzetekben
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | MR752 |
| Hűségpont jár: | 54 |
| Értékelés: |
(3)
|
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|


A MediaRange 8800 mAh power bank a tökéletes társad mindennapi használatra és utazásokhoz. Nagy kapacitású lítium-ion akkumulátorának köszönhetően többször is feltöltheted okostelefonodat vagy táblagépedet, mielőtt magát a power bankot újra töltened kellene.
A két USB kimenet lehetővé teszi, hogy egyszerre két eszközt tölts, így te és barátaid sem maradtok lemerült készülékkel. A LED állapotjelző folyamatosan tájékoztat a power bank töltöttségi szintjéről, míg a beépített LED lámpa praktikus segítséget nyújt sötétben vagy vészhelyzetben.
Kompakt mérete (109 x 75 x 22 mm) és könnyű súlya (225 g) miatt könnyen elfér táskádban vagy hátizsákodban. Az 500 feletti töltési ciklus garantálja a hosszú élettartamot, így hosszú távon megbízható energiaforrásra számíthatsz.
| Gyártó | MediaRange |
| Terméktípus | Power bank |
| Kapacitás | 8800 mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| USB kimenetek száma | 2 |
| Töltési ciklusok | > 500 |
| Töltés módja | Vezetékes |
| LED állapotjelző | Igen |
| Beépített LED lámpa | Igen |
| Méretek (Sz x Mé x Ma) | 109 x 75 x 22 mm |
| Tömeg | 225 g |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 8000 mAh |
