Főbb előnyök
- Nagy sebességű USB 3.0 csatlakozó akár 90 MB/s olvasási sebességgel
- Kompakt és könnyű kialakítás, mindössze 9 gramm súllyal
- Levehető és rögzíthető védőkupak a csatlakozó védelmére
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | AUV150-32G-RBK |
| Hűségpont jár: | 34 |
| Értékelés: |
(13)
|
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
Az ADATA UV150 pendrive elegáns, fekete kivitelével és kompakt méretével tökéletes választás a mindennapos adattároláshoz. A 32GB kapacitás bőséges helyet biztosít dokumentumok, képek és egyéb fájlok tárolására.
Az USB 3.0 csatlakozó akár 90 MB/s olvasási sebességet kínál, így gyorsan hozzáférhet adataihoz. A levehető védőkupak megóvja a csatlakozót a sérülésektől, és a pendrive végére rögzíthető, hogy ne vesszen el használat közben.
Mindössze 9 grammos súlyával és kompakt méreteivel könnyen hordozható, így bárhol, bármikor rendelkezésére áll az adattároláshoz és -átvitelhez.
| Gyártó | ADATA |
| Kapacitás | 32 GB |
| Interfész | USB 3.0 (USB 3.2/3.1 kompatibilis) |
| Maximum olvasási sebesség | 90 MB/s |
| Maximum írási sebesség | 10 MB/s |
| USB csatlakozó típusa | Normál USB Type-A |
| Működési hőmérsékleti tartomány | 0°C-70°C |
| Tárolási hőmérsékleti tartomány | -30°C-85°C |
| Méretek | 58 mm x 18 mm x 10 mm |
| Súly | 9 g |
| Szín | Fekete |
