Főbb előnyök
- Tartós fém borítás, amely védelmet nyújt a mindennapi használat során
- Kompakt és könnyű kialakítás, mindössze 5,6 gramm súllyal
- Megbízható adattárolás az alacsony hibaránnyal működő ADATA chipeknek köszönhetően
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | AUV250-16G-RBK |
| Hűségpont jár: | 29 |
| Értékelés: |
(1)
|
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
Az ADATA UV250 pendrive tökéletes egyensúlyt teremt a modern dizájn és a tartósság között. Elegáns fém borításának köszönhetően ellenáll a mindennapi használat viszontagságainak, miközben stílusos megjelenést biztosít.
A 16GB kapacitás ideális fotók, zenék, filmek és dokumentumok tárolására és hordozására. A pendrive egyszerűen csatlakoztatható és leválasztható, így bárhol, bármikor problémamentesen használható.
Az ADATA beépített adattároló chipjei rendkívül alacsony hibaránnyal működnek, így fontos adatait biztonságban tudhatja. A kompakt méretének és könnyű súlyának köszönhetően tökéletes útitárs a mindennapokban.
| Gyártó | ADATA |
| Kapacitás | 16 GB |
| Interfész | USB 2.0 |
| USB csatlakozó típusa | Normál USB Type-A |
| Maximum olvasási sebesség | 20 MB/s |
| Maximum írási sebesség | 5 MB/s |
| Működési hőmérsékleti tartomány | 0°C-60°C |
| Tárolási hőmérsékleti tartomány | -25°C-85°C |
| Méretek | 42.4 mm x 14.95 mm x 5.35 mm |
| Súly | 5,6 g |
| Szín | Ezüst |
