Főbb előnyök
- Külső tápellátás nélkül működik, így használata rendkívül egyszerű
- Kompakt és könnyű kialakítás (36g), ideális utazáshoz és prezentációkhoz
- Támogatja a Full HD (1920x1080@60Hz) felbontást
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | A-HDMI-VGA-04 |
| Hűségpont jár: | 54 |
| Értékelés: | Nem értékelt |
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|

A Gembird A-HDMI-VGA-04 átalakító adapter tökéletes megoldást kínál, ha HDMI kimenettel rendelkező eszközét szeretné régebbi, VGA csatlakozóval ellátott monitorhoz vagy kivetítőhöz kapcsolni. A kompakt kialakításnak köszönhetően könnyen hordozható, így ideális választás prezentációkhoz vagy utazáshoz.
Az adapter különlegessége, hogy nem igényel külső tápellátást, így használata rendkívül egyszerű - csak csatlakoztassa, és máris működik. A digitális HDMI jelet analóg VGA jellé alakítja, miközben megőrzi az eredeti felbontást, akár 1920x1080 képpont 60Hz-es frissítési frekvenciával.
A mindössze 15 cm hosszú kábel és a kompakt méret (45x15x200 mm) ellenére kiváló minőségű átalakítást biztosít, így tökéletes választás laptopok, számítógépek, játékkonzolok vagy egyéb HDMI kimenettel rendelkező eszközök régebbi megjelenítőkhöz történő csatlakoztatásához.
| Gyártó | Gembird |
| Típus | Egyportos HDMI-VGA adapter kábel |
| Bemenet | 1 x HDMI 19 tűs dugó, v.1.4 |
| Kimenet | 1 x VGA DB15 anya anyák nélkül |
| Maximális felbontás | 1920 x 1080 60 Hz (VESA WUXGA) |
| Kábel hossza | 15 cm |
| Méret | 45 mm x 15 mm x 200 mm |
| Súly | 36 g |
| Szín | Fekete |