Főbb előnyök
- Külső tápellátás nélkül működik, így bárhol egyszerűen használható
- Kompakt méret és kis súly (36 g), ideális utazáshoz és mobil használathoz
- Beépített 3,5 mm-es jack csatlakozó a hang továbbításához
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | A-HDMI-VGA-03 |
| Hűségpont jár: | 40 |
| Értékelés: | Nem értékelt |
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
A Gembird A-HDMI-VGA-03 átalakító adapter tökéletes megoldást kínál, ha modern HDMI-kimenettel rendelkező eszközét szeretné régebbi, VGA-csatlakozóval ellátott monitorhoz vagy kivetítőhöz csatlakoztatni. A kompakt kialakításnak köszönhetően könnyen hordozható, így ideális választás prezentációkhoz vagy otthoni használatra egyaránt.
Az adapter különlegessége, hogy nem igényel külső tápellátást, így használata rendkívül egyszerű és kényelmes. A beépített 3,5 mm-es jack csatlakozó lehetővé teszi a hang továbbítását is, így a videó mellett az audió jel is továbbításra kerül.
A mindössze 15 cm hosszú kábellel rendelkező adapter támogatja a VESA WUXGA szabványt, és akár 1920 x 1080 pixeles felbontást is képes továbbítani 60 Hz-en, így kiváló képminőséget biztosít.
| Gyártó | Gembird |
| Típus | Egyportos HDMI - VGA adapter kábel |
| Bemenet | 1 x HDMI 19 tűs dugó, v.1.4 |
| Kimenet | 1 x VGA DB15 anya anyák nélkül, VESA WUXGA-ig, 1920 x 1080 60 Hz-en |
| Kábel hossza | 15 cm |
| Méret | 45 mm x 15 mm x 200 mm |
| Súly | 36 g |
| Szín | Fekete |
| Hangkimenet | 3,5 mm-es jack csatlakozó |