Főbb előnyök
- Gyermekek hallását védő 85 dB-es hangerőkorlát
- Vezeték nélküli Bluetooth kapcsolat 10 méteres hatótávolsággal
- 8 órás akkumulátor-üzemidő egyetlen töltéssel
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | 348366 |
| Hűségpont jár: | 66 |
| Értékelés: | Nem értékelt |
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
A Maxell HP-BT350 KIDZ Bluetooth fejhallgató kifejezetten a 3 évesnél idősebb gyermekek számára készült, figyelembe véve speciális igényeiket és érzékeny hallásukat. A beépített 85 dB-es hangerőkorlát megvédi a kicsik hallását a túl hangos zenétől, miközben a vezeték nélküli Bluetooth kapcsolat szabadságot biztosít a mozgáshoz.
A fejhallgató kisebb méretű fülpohárral és állítható fejpánttal rendelkezik, hogy tökéletesen illeszkedjen a gyermekek fejméretéhez. A puha párnázás hosszú használat során is kényelmes viseletet biztosít, a beépített mikrofon pedig lehetővé teszi a telefonhívások fogadását is.
A 8 órás akkumulátor-üzemidő bőven elegendő egy egész napnyi zenehallgatáshoz vagy utazáshoz, a vidám lila-sárga színkombináció pedig garantáltan elnyeri a gyerekek tetszését.
| Gyártó | Maxell |
| Típus | Bluetooth fejhallgató |
| Bluetooth verzió | 4.1 |
| Hatótávolság | 10 m |
| Frekvenciaátvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 64 ohm |
| Maximális hangerő | 85 dB |
| Lejátszási idő | 8 óra |
| Töltési idő | 2,5 óra |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Lila-sárga |
| Ajánlott életkor | 3+ év |