Főbb előnyök
- Gyermekek hallását védő 85 dB-es hangerőkorlát
- Kényelmes, gyerekekre szabott méret puha fülpárnákkal
- 8 órás akkumulátor-üzemidő egyetlen töltéssel
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | 348365 |
| Hűségpont jár: | 66 |
| Értékelés: | Nem értékelt |
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
A Maxell HP-BT350 KIDZ fejhallgató kifejezetten a 3 évesnél idősebb gyermekek számára készült, figyelembe véve érzékeny hallásukat. A 85 decibeles hangerőkorlát garantálja, hogy a kicsik biztonságosan élvezhessék kedvenc zenéiket vagy meséiket.
A kompakt méretű, gyerekbarát kialakítás kényelmes viseletet biztosít a puha fülpárnáknak köszönhetően. A beépített hanger őszabályzóval a gyerekek maguk állíthatják be a számukra megfelelő hangerőt, miközben a szülők nyugodtak lehetnek, hogy hallásuk védve van.
A 8 órás akkumulátor-üzemidő és a 10 méteres hatótávolság szabadságot biztosít a gyerekeknek, a beépített mikrofon pedig lehetővé teszi a telefonhívások fogadását is. A vidám piros-kék színkombináció különösen vonzóvá teszi a kicsik számára.
| Gyártó | Maxell |
| Bluetooth verzió | 4.1 |
| Hatótávolság | 10 m |
| Frekvenciaátvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 64 ohm |
| Maximális hangerő | 85 dB |
| Akkumulátor üzemidő | 8 óra |
| Töltési idő | 2,5 óra |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Piros-kék |