Főbb előnyök
- Akár 1000-szer újratölthető, jelentősen csökkentve az elemhulladék mennyiségét
- Nagy, 2600mAh kapacitás a hosszabb üzemidő érdekében
- Kadmium- és higanymentes összetétel a környezet védelméért
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | MRBAT123 |
| Hűségpont jár: | 22 |
| Értékelés: |
(1)
|
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
A MediaRange AA újratölthető akkumulátorok kiváló megoldást jelentenek a gyakran használt elektronikai eszközök energiaellátására. A 2600mAh kapacitásuknak köszönhetően hosszú üzemidőt biztosítanak, miközben akár 1000 alkalommal is újratölthetők, így jelentősen csökkentik az elemhulladék mennyiségét.
A legmodernebb NiMH technológiával készült akkumulátorok állandó és megbízható energiaellátást biztosítanak, ideálisak nagy energiaigényű eszközökhöz, mint a digitális fényképezőgépek, játékok vagy távirányítók. Kadmium- és higanymentes összetételüknek köszönhetően környezetbarát alternatívát jelentenek az egyszer használatos elemekkel szemben.
A praktikus 2 darabos kiszerelés lehetővé teszi, hogy azonnal használatba vegye akkumulátorait, miközben a MediaRange minőségi garanciája biztosítja a hosszú távú, problémamentes működést.
| Gyártó | MediaRange |
| Típus | NiMH újratölthető akkumulátor (HR6) |
| Méret | Mignon AA |
| Feszültség | 1.2V |
| Kapacitás | 2600mAh |
| Újratölthetőség | Akár 1000 alkalommal |
| Méretek | Ø15 x 50,5 mm |
| Kiszerelés | 2 darab/csomag |
| Összetétel | Kadmium- és higanymentes |
| Gyártó | MediaRange |
