Főbb előnyök
- Kompakt és kupak nélküli kialakítás a kényelmes hordozhatóságért
- 64GB tárolókapacitás fotók, videók és dokumentumok tárolására
- Univerzális kompatibilitás az USB 2.0 csatlakozónak köszönhetően
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | SDCZ50-064G-B35 |
| Hűségpont jár: | 47 |
| Értékelés: |
(11)
|
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
A SanDisk Cruzer Blade pendrive tökéletes megoldás mindennapi adattárolási igényeire. Kompakt méretének és kupak nélküli kialakításának köszönhetően rendkívül praktikus használatot biztosít, miközben elegáns megjelenésével is kitűnik.
A 64GB-os tárolókapacitás bőséges helyet biztosít dokumentumok, fényképek, videók és egyéb fontos adatok tárolására. Az USB 2.0 csatlakozó univerzális kompatibilitást garantál a legtöbb számítógéppel és eszközzel.
A pendrive megbízható teljesítményt nyújt 20 MB/s olvasási és 5 MB/s írási sebességgel, így gyorsan és hatékonyan férhet hozzá adataihoz. Kompakt mérete és könnyű súlya (mindössze 11g) ideálissá teszi hordozható használatra.
| Gyártó | SanDisk |
| Kapacitás | 64 GB |
| Interfész | USB 2.0 |
| USB csatlakozó típusa | Normál USB Type-A |
| Maximum olvasási sebesség | 20 MB/s |
| Maximum írási sebesség | 5 MB/s |
| Működési hőmérsékleti tartomány | 0°C-70°C |
| Tárolási hőmérsékleti tartomány | -25°C-85°C |
| Méretek | 5 mm x 75 mm x 125 mm |
| Súly | 11 g |
| Szín | Fekete |
