Főbb előnyök
- Kompakt és kupak nélküli kialakítás a könnyű hordozhatóságért
- 16GB tárolókapacitás fotók, videók és dokumentumok számára
- Megbízható SanDisk minőség a biztonságos adattárolásért
| Gyártó: | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | SDCZ50C-016G-B35PE |
| Hűségpont jár: | 32 |
| Értékelés: |
(1)
|
| Várható kiszállítás: | 2026. május 06. |
|
|
|
A SanDisk Cruzer Blade pendrive tökéletes választás mindennapi adattárolási igényeihez. Kompakt kialakításának köszönhetően bárhová magával viheti, miközben 16GB kapacitása bőséges helyet biztosít dokumentumainak, fényképeinek és egyéb fontos fájljainak.
Ez a rózsaszín pendrive nem csak praktikus, de stílusos kiegészítője is lehet mindennapjainak. Kupak nélküli kialakítása megkönnyíti a használatát - egyszerűen csatlakoztassa számítógépéhez és máris használatra kész.
Az USB 2.0 csatlakozóval ellátott eszköz 18 MB/s olvasási és 7 MB/s írási sebességgel rendelkezik, így gyorsan és hatékonyan kezelheti adatait. Megbízható SanDisk minőség, amely hosszú távon szolgálja az adattárolási igényeit.
| Gyártó | SanDisk |
| Kapacitás | 16 GB |
| Interfész | USB 2.0 |
| USB csatlakozó típusa | Normál USB Type-A |
| Maximum olvasási sebesség | 18 MB/s |
| Maximum írási sebesség | 7 MB/s |
| Működési hőmérsékleti tartomány | 0°C-70°C |
| Tárolási hőmérsékleti tartomány | -25°C-85°C |
| Méretek | 5 mm x 75 mm x 125 mm |
| Súly | 11 g |
| Szín | Rózsaszín |
