TerraMaster U2 NAS - Otthoni Hálózati Tároló BitTorrent klienssel

Ár:
44.200 Ft
Cikkszám: U2-NAS
Hűségpont jár: 0
Értékelés: 5 / 5 csillag! (3)
NEM KAPHATÓ!
Kifutás dátuma:
2024-05-17

Leírás és Paraméterek

A Terra Master U2 NAS otthoni felhasználásra optimalizált két merevlemezes NAS tárolóeszköz. A hálózati eszköz két darab 3,5"-os SATA merevlemezt támogat. Egy merevlemez maximális mérete 2TB lehet, így az eszköz 4TB-ig bővíthető. Az U2 NAS támogatja a JBOD, RAID0 és RAID1 merevlemez-módokat. Az eszköz háza letisztult és kiváló minőségű alumínium-magnéziumötvözetből készült, és nagy teljesítményű csendes ventilátorral van felszerelve, ami biztosítja az Ön adatainak biztonságát és biztonságos használatot. Az U2 NAS kompatibilis a DHCP, FTP, SMB szolgáltatásokkal és telepíthető rá BitTorrent letöltési kliens, ami a mellékelt CD-n érkezik. Az eszköz LAN RJ45 gigabites Ethernet porttal is rendelkezik, ami kompatibilis a 10/100/1000 hálózatokkal, USB 2.0 portjára pedig FAT32 formátumú külső merevlemez köthető. Az eszköz belső SATA revision 2.0 (3 Gbit/s, 300 MB/s, Serial ATA-300) portokkal van szerelve, és SATA I/II/III merevlemezeket is fogad.
A merevlemezek nem tartozékai a csomagnak.

BitTorrent letöltés a háttérben, kikapcsolt számítógéppel is
A Terra Master U2 NAS távolról menedzselhető vezetékes hálózati kapcsolatán keresztül önállóan tudja letölteni az online információkat, adatokat és a filmeket és bármi mást! A kliens a mellékelt CD-ről telepíthető az eszközre, internetböngészőn keresztül elérhető adminisztrációs felületről.

Disk array technológia a RAID tároló mód használatával
Az eszköz képes a RAID0 nagysebességű lemez tömbtechnológia használatára. Amennyiben két merevlemezzel használja az eszközt, körülbelül 50% ~ 80%-os sebességnövekedés érhető el. Az adattárolón tárolt információ online kapcsolaton keresztül a világon bárhonnan elérhető. Az U2 NAS erőteljes és fejlett skálázhatóságot kínál, valamint online RAID kapacitásbővítést és online RAID szintű migrációs beállításokat is végezhet. Sima módon növelheti a RAID teljes kapacitását és frissítheti a RAID szintű adatmentés biztonságát, miközben megőrzi az eredeti adatokat és a non-stop szolgáltatást.

Merevlemez támogatás

Maximum két 3,5 hüvelykes merevlemez támogatása; (javasoljuk, hogy két ugyanolyan  márkájú és azonos kapacitású  merevlemezt használjon)

Maximum kapacitás

Merevlemezenként maximum 2 TB, összesen 4 TB (nem tartozékok)

Merevlemez kezelési módok

JBOD,RAID 0,RAID 1 (A NAS szoftverbeállításain keresztül kiválasztható)

Interfész

LAN RJ45 Ethernet port; 10/100/1000 Mbps

USB 2.0 külső bővítő  interfész (Külső merevlemezek használatához FAT32 formátum szükséges)

Maximális hálózati sebesség

Több, mint 20 MB/s

NAS rendszerfunkciók

DHCP, FTP és SMB szolgáltatások

UPNP és Bonjour protokol

iTunes dynamic link lejátszás

Többfelhasználós eszközkezelés

A fájlmegosztás és a felügyelet segítségével kezelheti és kioszthatja a lemez kapacitásának használati módját.

BitTorrent letöltés akár kikapcsolt számítógéppel is

USB nyomtatómegosztás

NAS menedzsment

Halózati elérésen keresztül, web böngészőben

Hűtés

Aktív ventillátor

Tápegység

Külső

Tápfeszültség

AC 100~240 VAC 50~60Hz

A vásárlásnál vegye figyelembe, hogy az eszköz támogatását a gyártó megszüntette, így a szükséges illesztőprogramok, a Torrent kliens a mellékelt CD-n érhetők el.

Vélemények

4.67
3 értékelés
5
(2)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Írja meg véleményét!
| 5 / 5 csillag!
2018. 05. 22.
Tudja amit kell, ár/érték arányban teljesen jó.
| 5 / 5 csillag!
2018. 05. 09.
teljesen rendben volt !
| 4 / 5 csillag!
2018. 05. 04.
A setup program win10en megy. Magam is azon használom.

Nem mai darab de hálózati médiaszervernek megfelel számomra.
Igen az angol nyelvi útmutatót valamint a benne levő hardverek leírását hiányolom.

További képek

Termékek Menü

Cookiek (sütik) használatának szabályzata